NOWOŚĆ Wprowadziliśmy możliwość zakupu biletów sezonowych. Przejdź do kasy biletowej online Ukryj informacje

Cennik biletów Gliwice - Katowice

Rodzaj biletu (bilety jednorazowe) Cena biletu

Normalny 6,00 pln

Ulga handlowa zobacz szczegóły 5,00 plnuczniowie, studenci na podstawie ważnej legitymacji do ukończenia 26 roku życia, dzieci do 4 lat - bezpłatnie (bez własnego miejsca)

Ulgowy 37% zobacz szczegóły 3,78 plndziecko 4-5 lat-osobne miejsce, niewidomy, inwalida wojenny, weteran, osoba niesamodzielna

Ulgowy 51% zobacz szczegóły 2,94 plnniewidomy niezdolny do samodzielnej egzystencji, kombatant

Ulgowy 78% zobacz szczegóły 1,32 plnstraż graniczna(służba),celnik(służba),policjant(służba),żołnierz Ż.W., dziecko niepełnosprawne, opiekun dziecka niepełnosprawnego, inwalida wojenny I grupy,żołnierz niezawodowy, dziecko do lat 4-osobne miejsce

Ulgowy 95% zobacz szczegóły 0,30 plnprzewodnik niewidomego, opiekun inwalidy wojennego I grupy, opiekun osoby niesamodzielnej

Rodzaj biletu (bilety okresowe) Cena biletu

TAM i POWRÓT normalny zobacz szczegóły 11,00 plnupoważnia do dwóch przejazdów: TAM i z POWROTEM - tylko w danym dniu, na konkretnej trasie.

TAM i POWRÓT ulgowy zobacz szczegóły 9,00 plnupoważnia do dwóch przejazdów: TAM i z POWROTEM - tylko w danym dniu, na konkretnej trasie.

Miesięczny normalny 189,00 pln

Miesięczny ulgowy 37% zobacz szczegóły 119,07 plnniewidomy

Miesięczny ulgowy 49% zobacz szczegóły 96,39 plnuczeń

Miesięczny ulgowy 51% zobacz szczegóły 92,61 plnstudent,doktorant, niewidomy niezdolny do samodzielnej egzystencji

Miesięczny ulgowy 78% zobacz szczegóły 41,58 plndziecko niepełnosprawne

Ulgi na podstawie: Dz. U. z 2002 nr 175 poz. 1440 (dotyczy tylko linii pospiesznych)

125 wyświetleń Ostatnia aktualizacja 23.05.2016

AKTUALNOŚCI

LIKWIDACJA TRASY TARNOWSKIE GÓRY - KATOWICE

Z przykrością informujemy o likwidacji połączenia Tarnowskie Góry - Katowice z dniem 1 kwietnia 2017. Pasażerów, którzy posiadają ważny bilet miesięczny prosimy o kontakt: info@bus-inter.pl


KATOWICE - KRAKÓW | ZMIANY OD 6 WRZEŚNIA

Nowy rozkład jazdy - od wtorku do czwartku odjazdy będą realizowane w godz. 5:30 do 21:30, co 20 minut. W pozostałe dni tygodnia rozkład nie ulega zmianie.

Likwidujemy promocję "11 przejazd gratis" oraz umożliwiamy zakup biletu "TAM I POWRÓT" w nowej niższej cenie - 25zł bilet normalny oraz 22zł bilet ulgowy.


SPRZEDAŻ BILETÓW W KASACH od 19 września

Informujemy, że kasy MDA Kraków oraz kasa w Katowicach DA P.Skargi dla trasy KrakówKatowice sprzedają bilety na konkretną godzinę maksymalnie do 15 minut przed odjazdem. Poniżej 15 minut do danego odjazdu, sprzedawany bilet jest biletem otwarty-nie zawiera godziny odjazdu. Umożliwia przejazd najbliższym kursem lub kolejnymi, późniejszymi kursami w danym dniu. Bilet "POWRÓT" jest zawsze biletem otwartym.

Bądź na bieżąco

Na naszym fanpage dostępnym pod adresem: http://www.facebok.com/businter staramy się na bieżąco informować Państwa o zmianach tras pojazdów, odjazdów. Regularnie prowadzimy również konkursy dla naszych fanów.