Komfortowe przewozy autokarowe Wakacyjne kursy
w Bieszczady
Wakacyjne kursy
nad morze

Kup bilet online

Kim jesteśmy?

Spółka INTER rozpoczęła swoją działalność w roku 2009 realizująć przewóz osób na liniach ekspresowych: Katowice-Kraków oraz Jaworzno-Kraków. Duże zainteresowanie pasażerów usługami wysokiej jakości przyczyniło się do uruchomienia kolejnych połączeń w roku 2010 na trasie Rybnik-Katowice oraz Katowice-Kraków-Ustrzyki Górne (sezonowo). W roku 2011 zapoczątkowało kolejne ekspresowe połączenie (sezonowo) na odcinku Kraków-Katowice-Łeba.

Połączenia całoroczne

Wakacyjne połączenia nad morze oraz w Bieszczady

Kraków–Katowice–Łeba

Kraków–Katowice–Mielno

Katowice–Kraków–Ustrzyki Górne

2010

rozpoczęcie działalności

ZMIANY W ROZKŁADZIE JAZDY

Od 01.03.2021

RYBNIK-KATOWICE

Od 01.03.2021 wszystkie odjazdy/przyjazdy będą wykonywane z Dworca Autobusowego ul. Sądowa 5 – stanowisko nr 2.

Od 1 stycznia 2021

NOWY DWORZEC AUTOBUSOWY KATOWICE SĄDOWA

Informujemy, że od 01 stycznia 2021 wszystkie odjazdy/przyjazdy dla trasy Katowice-Kraków będą realizowane z Międzynarodowego Dworca Autobusowego ul. Sądowa 5, stanowisko nr 1.

Bezterminowo

PŁATNOŚĆ KARTĄ

Na niektórych naszych trasach mogą dokonywać państwo płatności u kierowcy za pomocą karty płatniczej. Aktualnie dotyczy trasy: Katowice-Kraków, Gliwice-Kraków oraz Jaworzno-Kraków.

Bezterminowo

BILETY MIESIĘCZNE

Informujemy, że zamówienie na zakup biletu miesięcznego linii Katowice-Kraków, Gliwice-Kraków, Rybnik-Katowice należy składać mailowo na adres: biuro@bileteria-online.pl

Bezpieczna podróż

Bezpieczeństwo

W trosce o wspólne bezpieczeństwo, wszyscy Pasażerowie zobowiązani są do noszenia maseczek lub zasłaniania ust i nosa podczas podróży autobusem oraz w trakcie odprawy pasażerskiej.

Ostrożność

Pamiętajmy o zachowaniu odległości podczas wsiadania i wysiadania z autobusu. Zalecamy bezkontaktowy sposób odczytu biletu, płatność kartą.

Dezynfekcja

Aby zapewnić najbezpieczniejszy standard podróży, stosujemy odpowiednie procedury dezynfekcji autobusów.

Każdy autobus po zakończonym dniu eksploatacji poddawany jest dezynfekcji generatorem ozonu, stosujemy oprysk wnętrza środkiem dezynfekującym. Po każdej podróży wykonujemy dezynfekcję elementów będących w bezpośrednim kontakcie z Pasażerem.

Inter – dezynfekcja autobusów

Kupuj wygodnie i szybko bilety autobusowe

Uwaga – zmiany

WAŻNA INFORMACJA

Informujemy, że od 19.01.2023 odjazdy z Gliwic będą realizowane z nowego Centrum Przesiadkowego Gliwice ul. Składowa 8a, stanowisko 21.