JAWORZNO

Jaworzno – miasto położone na Wyżynie Śląskiej o powierzchni 152,59 km², dzięki czemu zajmuje 4 miejsce w województwie śląskim w kategorii największe powierzchnie. Na terenie miasta wyodrębnionych zostało kilkanaście dzielnic, na terenie których żyje blisko 100 tysięcy mieszkańców. Jaworzno jest doskonale skomunikowane ze stolicami województwa śląskiego oraz małopolskiego. Wielu mieszkańców miasta Jaworzno na co dzień podróżuje zarówno do Katowic, jak i Krakowa w celach zarobkowych oraz naukowych. Główne atrakcje w mieście, które zrzeszają nie tylko mieszkańców, ale kuszą również osoby z miast ościennych to: Park Gródek (nazywany Polskimi Malediwami), Park Geosfera, Basen kąpielowy, Stadnina koni, Zalew Sosina, Strzelnica oraz Galeria Galena.Uwaga – zmiany

KATOWICE-KRAKÓW
Informujemy, że od 09.05 wykonujemy kursy rozkładu INTER (5-1) tylko w piątki i niedziele od godziny 13.45 do 21.15 włącznie (co 30 minut). Wszystkie godziny odjazdów Uni-Bus realizowane bez zmian.

JAWORZNO-KRAKÓW
Informujemy, że od 14.06 do 31.08 odjazdy na trasie Jaworzno-Kraków będą realizowane zgodnie z wakacyjnym rozkładem jazdy (godziny oznaczone "e" - nie będą realizowane).