Informujemy, że bilety na połączenia sezonowe Łeba, Mielno, Ustrzyki Górne można zakupić tylko na platformie sprzedażowej www.flixbus.pl

Informujemy, że od 30.07.2022 nie będzie obsługiwany przystanek Solina-Osiedle, ze względu na znaczne utrudnienia związane z robotami drogowymi na odcinku Solina-Polańczyk.
Prace drogowe na odcinku Wołkowyja-Bukowiec mogą powodować wydłużenie czasu przejazdu, na co przewoźnik nie ma wpływu. Prosimy o uwzględnienie w planowaniu podróży.

Rozkład jazdy Katowice-Kraków-Ustrzyki Górne

Kierunek Ustrzyki Górne

Katowice Sądowa Dworzec

PRZYSTANEK POCZĄTKOWY

Kierunek Katowice

Ustrzyki Górne – Skrzyżowanie

PRZYSTANEK POCZĄTKOWY

Sprzedaż biletów

Sprzedaż biletów na platformiewww.flixbus.pl

Połączenie realizowane we współpracy z Flixbus Polska

Wyświetl ogólne warunki przewozu firmy

Wyświetl ogólne warunki handlowe i rezerwacji

Bezpieczna podróż

Bezpieczeństwo

W trosce o wspólne bezpieczeństwo, wszyscy Pasażerowie zobowiązani są do noszenia maseczek lub zasłaniania ust i nosa podczas podróży autobusem oraz w trakcie odprawy pasażerskiej.

Ostrożność

Pamiętajmy o zachowaniu odległości podczas wsiadania i wysiadania z autobusu. Zalecamy bezkontaktowy sposób odczytu biletu, płatność kartą.

Dezynfekcja

Aby zapewnić najbezpieczniejszy standard podróży, stosujemy odpowiednie procedury dezynfekcji autobusów.

Każdy autobus po zakończonym dniu eksploatacji poddawany jest dezynfekcji generatorem ozonu, stosujemy oprysk wnętrza środkiem dezynfekującym. Po każdej podróży wykonujemy dezynfekcję elementów będących w bezpośrednim kontakcie z Pasażerem.

Inter – dezynfekcja autobusów

Kupuj wygodnie i szybko bilety autobusowe